Grīdu un griestu elementi

Floors

Kompānija «Stiklafabrika» veic pilnu darbu ciklu no jebkura sarežģītības līmeņa izstrādājumu no stikla izgatavošanas līdz montāžai. Griezieties pie mums, un jūs saņemsiet jau gatavus tipveida risinājumus vai arī individuālu projektu atbilstoši jūsu konkrētajam pieprasījumam. Droši vien, katrs no mums ir domājis par to, ka varētu būt stikla grīdas. Šim sapnim ir arī praktiska jēga – dizaineri bieži izmanto stikla virsmas, lai paplašinātu telpu, padarītu to sarežģītāku. Tāpēc grīda, gan arī griesti no šī materiāla kļūst par lieliskiem risinājumiem biroja telpas paplašināšanai, kā arī bieži tiek izmantoti ārpilsētas mājās mansarda jumta noformēšanai.

Mūsu kompānija piedāvā pakalpojumus no stikla izveidotu grīdas un griestu elementu ražošanā. To izgatavošanai mēs izmantojam šādus tā veidus: rūdītais un triplekss, kam piemīt kolosāla izturības rezerve.

Izstrādājumu priekšrocības:

  • Augsta izturība. No trim loksnēm salīmēts materiāls ar biezumu 10 cm, spēj izturēt slodzi līdz 1 t/kv. m.
  • Ilgizturība.
  • Nodilumizturība.
  • Ekoloģiskums.
  • Higiēniskums.

Stikla grīdu nereti izmanto naktsklubu, restorānu telpu noformējumam. Lai spoguļu elementiem piešķirtu īpašu kolorītu, izmantojiet mūsu pakalpojumu – foto druku uz stikla. Ar tās palīdzību tā kļūs par patiesi unikālu interjera priekšmetu un aizņems tajā visredzamāko vietu.

Mēs strādājam pēc individuāliem pasūtījumiem. Izvēloties «Stiklafabrika», jūs iegūsiet ne tikai skaistus, bet arī drošus izstrādājumus, kuri jums kalpos daudzus gadus.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top

Uzdod jautājumu

Задать вопрос