Par kompāniju

Kompānija «Stiklafabrika» ir viens no līderiem visu veidu un uzdevumu stiklu izgatavošanā. Mūsu rīcībā ir ražošanas komplekss, kas ir aprīkots ar vismodernāko tehniku, kā arī profesionālu speciālistu štats, kas kontrolē izgatavošanu katrā posmā.

Mēs piedāvājam pakalpojumus visu veidu produkcijas izgatavošanā no šī materiāla, no spoguļa līdz grīdas un griestu elementiem. Mūsu rūdītais stikls tiek sekmīgi izmantots kā telpu un mēbeļu dekora elementi. Durvis, starpsienas, dušas kabīnes, virtuves aizturi, galdi – tās ir tikai dažas mūsu ražotās produkcijas realizācijas sfēras, kas kalpos ilgus gadus, priecējot acis ik dienu.

Sliding glass partitions
Sliding glass partitions

Visinteresantākā mūsu izstrādājumu pielietojuma joma funkcionālā iemiesojuma plāksnē ir mobilās starpsienas no stikla, kuras var stāvēt kā vienlaidu plātne vai arī tikt atvērtas un mainītas visos iespējamos telpas plānojuma variantos.

Glass office partitions

Šī unikālā materiāla virsmas ap mums ir visur. Kāpnēm no stikla, piemēram, jābūt ar milzīgu izturības rezervi, lai viegli varētu izturēt pa tām kāpjoša cilvēka svaru, bet efektīvajam stikla jumtiņam ir jāiztur ne tikai laika maiņas, bet arī jābūt gatavam stiprai snigšanai vai lietusgāzēm. Un šeit nav iespējama paviršība vai kļūdas aprēķinos! Tāpēc, ražojot šādu produkciju, mēs izmantojam īpaši izturīgu stiklu: tripleksu, laminēto vai, piemēram, bruņoto. Augstā ražošanas un montāžas kvalitāte ļauj mums būt pārliecinātiem, ka klientu dzīvību nekas neapdraud.

Lai arī cik tālu nebūtu tikušas mūsdienu tehnoloģijas, analogi spoguļu virsmai tā arī nav atrasti. Tāpēc viss, ko mēs varam izdarīt, ir izmantot modernās izgatavošanas tehnoloģijas šī materiāla receptūras un īpašību uzlabošanai. Tāpēc kompānijas «Stiklafabrika» darbs ir rūpīgas pūles saglabāt labākās stikla ražošanas tradīcijas, kas tiek paceltas jaunā izmantošanas līmenī mainīgās un transformējošās pasaules apstākļos ap mums.

Glass canopies
Scroll to Top

Задать вопрос

Uzdod jautājumu