Karstumizturīgais stikls

Heat Resistant Glass

Aprīkojot ēkas, radot mēbeles u.c. bieži rodas nepieciešamība izmantot karstumizturīgo stiklu. Šis materiāls atšķiras ar teicamiem ekspluatācijas raksturojumiem. Šāda produkcija tiek izgatavota pēc īpašas tehnoloģijas.

Lai iegūtu karstumizturīgu stiklu, vairākas materiāla kārtas savieno ar fotopolimēra vai plēves palīdzību. Savienojošie starpslāņi palīdz vienmērīgi sadalīt siltumenerģiju plātnes iekšienē. Stikla daļas spēj ilgstoši izturēt temperatūru virs +260 °C.

Karstumizturīgā stikla galvenās priekšrocības:

  • plātņu virsma spēj aizturēt un atstarot siltumu;
  • pārklājums ir viegli attīrāms no piededžiem ar parasto mazgāšanas līdzekļu palīdzību;
  • šādu stiklu var izmantot, lai izgatavotu kamīnus, krāsnis, interjera priekšmetus, kas ir saskarē ar apsildīšanas aprīkojumu;
  • materiāls spēj izturēt atklātas uguns iedarbību vairāk kā 60 minūtes.

Karstumizturīgā stikla pielietošanas joma

Karstumizturīgo stiklu izmanto būvkonstrukciju, starpsienu, gaismas lukturu, starpstāvu pārsedžu, durvju izveidē. Izstrādājumi ir pieprasīti komerciālu un rūpniecisku objektu iekārtošanā ar augstām prasībām pret ugunsdrošības nodrošināšanu. Materiāls tiek izmantots arī fasāžu aprīkošanai, ventilējamo fasāžu sistēmu montāžā.

Mēs izgatavojam izstrādājumus no karstumizturīgā stikla pēc pasūtītāja skicēm un sniedzam konstrukciju projektēšanas pakalpojumus. Pirms projekta sagatavošanas obligāti tiek ņemti

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top

Uzdod jautājumu

Задать вопрос