Stikla vējtveri

Glass vestibules

Kompānija «Stiklafabrika» izstrādās un uzstādīs ieejas grupas, kā arī palīgkonstrukcijas no stikla jebkuras nozīmes objektos. Izstrādājumus var pasūtīt ar mērķi aprīkot dzīvojamās telpas, komerciālus, administratīvus un ražošanas objektus.

Stikla vējtveris novērš aukstā gaisa iekļūšanu iekštelpās. Caurspīdīgās plātnes laiž cauri saules gaismu, atklāj iekšējās telpas panorāmu. Visas sistēmas daļas var dekorēt ar īpašām plēvēm, ornamentiem, lai pasvītrotu noformējuma individualitāti. Vējtveri no stikla ir pieprasīti tādos gadījumos, kad jārealizē oriģināls dizaina risinājums, bet netiek uzrādītas augstas prasības pret skaņas- un siltumizolāciju. Konstrukcijas izskatās bez svara un vieglas, bet pie tam izceļas ar izturību, drošumu, augstu stabilitāti pret vandālismu.

Vējtveri tiek izgatavoti no superizturīga stikla, kas tiek nostiprināts ar skavu profilu, fasondaļu palīdzību. Sistēmas tiek papildinātas ar dažādiem durvju modeļiem: veramām, bīdāmām vai pusapaļām. Ir divi galvenie konstrukciju veidi — ārējās (realizēti piebūvju veidā) un iekšējās. Projektēšanas posmā obligāti tiek pievērsta uzmanība objekta gabarītiem, ieejas grupas izmēri tiek izvēlēti proporcionāli.

Stikla vējtveru īpatnības

Pie šo konstrukciju galvenajām priekšrocībām ir jāpieskaita:

  • vieglums un izturība;
  • augsta plātņu gaismas caurlaides spēja;
  • iespēja izrotāt ar dažādiem ornamentiem, zīmējumiem u.t.t.;
  • ekspluatācijas ilgums.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top

Uzdod jautājumu

Задать вопрос